Leden in the spotlight

Afbeelding voor Leden in the spotlight

Leden die zich op bijzondere wijze hebben ingezet voor de vereniging, of een bijzondere prestatie hebben geleverd, worden door NAPA in the spotlight gezet. Een overzicht van de ereleden, leden die de erepenning hebben ontvangen, de gekozen PA’s van het Jaar en student PA’s die de Thesis-award hebben gewonnen.

Op de foto hierboven Alex van der Lecq (midden) die in 2018 verkozen werd tot PA ven het jaar.

Ereleden & erepenning

Op voordracht van het NAPA-bestuur kunnen leden tot erelid worden benoemd of kan een erepenning aan hun uitgereikt worden. De volgende leden zijn benoemd tot erelid:

  • Frank de Roo (2014)
  • Wijnand van Unen (2016)
  • Quinten van den Driesschen (2018)

De erepenning is uitgereikt aan:

  • Vincent Straten (2020)
  • Douwe Keegstra (2020)
  • Astrid Persoon (2020)
  • Corrie Siegers (2021)
  • Huib Kip (2022)
  • Mieke Goedvolk (2023)
  • Freek Braam (2023)

Thesis-award

Ieder jaar reikt de NAPA commissie Opleiding & Wetenschap de NAPA thesis-award uit. Vijf hogescholen nomineren een kandidaat met de beste scriptie. Een onafhankelijke, driekoppige jury geeft het uiteindelijke oordeel over de beste scriptie. Deze award is uitgereikt aan de volgende leden:

PA van het jaar

Jaarlijks wordt een ‘PA van het jaar’ verkiezing gehouden. Leden  kunnen een collega voordragen waarvan zij vinden dat de PA een bijzondere prestatie heeft geleverd. Op basis van een verkiezing wordt een PA van het jaar gekozen.

De volgende leden zijn verkozen tot PA van het jaar:

  • Lennert Kulker (2024)
  • Philip van Haren (2023)
  • Jeroen Aarts (2022)
  • Cindy Mennen  (2021)
  • Renée Vijgen (2020)
  • Alex van der Lecq ( 2019)
  • Milou van Ingen (2018)
  • Gijs Schonekamp (2017)